bbb
Legalny Windows 10

Kupując komputer używany z systemem Windows ważne jest aby sprawdzić czy sprzedawca oferuje oryginale oprogramowanie Microsoft.

Używany sprzęt komputerowy sprzedawany w Polsce pochodzi głównie od dużych zagranicznych korporacji.
Sprzęt jest skupowany przez wyspecjalizowane firmy i poddawany procesowi regeneracji.
Podczas tego procesu kasowana jest zawartość dysku twardego komputera, w tym zainstalowany system. 

Komputery odnowione posiadają zainstalowaną przez sprzedawcę czystą kopię oprogramowania. Jeśli system nie został zainstalowany z nośnika dostarczonego z komputerem (w większości przypadków nie jest) to taka instalacja narusza umowy licencyjne. Mimo iż naklejony jest na obudowę certyfikat autentyczności a nawet prawidłowo zaktywowany system to taka kopia systemu operacyjnego jest nielegalna.

W przypadku komputerów odnowionych pochodzących spoza granic kraju jedynym rozwiązaniem jest instalacja systemu operacyjnego przeznaczonego dla komputerów zregenerowanych. Takie komputery posiadają taki certyfikat autentyczności:

 

Często spotkać się można z licencjami oferowanymi na portalach aukcyjnych w bardzo niskich cenach. Są to odklejone certyfikaty autentyczności lub sam klucz produktu. Takie licencje to zwyczajne oszustwo. Nie ma żadnej gwarancji, że taka licencja przejdzie proces aktywacji i nie zostanie w przyszłości zablokowana przez producenta oprogramowania.

 

Posiadamy w pełni legalne - Licencje elektroniczne dla komputerów używanych.

Komputery sprzedawane przez nas z oryginalnym oprogramowaniem Microsoft Windows posiadają:

  • Licencja cyfrową - zapewniając największy poziom bezpieczeństwa.
  • Gwarancja legalności oprogramowania (pochodzi od autoryzowanego partnera Microsoft).
  • Zainstalowane na dysku oryginalne oprogramowanie.

Instalujemy licencje oraz przekazujemy informacje o nich do producenta zgodnie z procedurą OA 3.0 (OEM Activation 3.0), którą stosują wszyscy producenci nowego sprzętu komputerowego. Klucze produktu są dostarczane bezpośrednio za pośrednictwem dedykowanych narzędzi, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Informacje o tym, że twój komputer posiada licencje: Microsoft Authorized Refurbisher znajdziesz zawsze w parametrach oferty. 

 

To Ty ponosisz odpowiedzialność karną za używanie nielegalnej kopii oprogramowania.

NIE RYZYKUJ! Kupuj komputery z oryginalnym oprogramowaniem jakie oferuje Sprzetowo.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl