Cisco AD10048P3 48 V, 2,08 A, 100 W, napájací zdroj pre ASA5505, originál
s DPH bez DPH
Dodacia lehota: 24 godziny
szt.
Dostupnosť:
średnia ilość
Get on Lease
Promocja tylko do 31 maja
Kup ten produkt, a dysk przenośny dostaniesz za 1zł
Dysk przenośny zewnętrzny 500GB USB 3.0 2,5 cala
Dysk przenośny zewnętrzny
500GB USB 3.0 2,5'
Regulamin promocji →
Get on Lease
Opis
Cisco AD10048P3 / 341-0183-01 – Originálny napájací zdroj 48 V, 2,08 A pre ASA5505
Originálny sieťový napájací zdroj Cisco AD10048P3 určený okrem iného pre zariadenia Cisco ASA 5505 a sieťové zariadenia vyžadujúce napájanie 48 V DC.
Špecifikácia:
  • Výrobca: Cisco
  • Model: AD10048P3
  • Číslo dielu: 341-0183-01 / 341-0183-02
  • Výstupné napätie: 48 V DC
  • Prúd: 2,08 A
  • Výkon: 100 W
  • Vstup: 100–240 V AC 50/60 Hz
  • Typ: originálny napájací zdroj OEM
Kompatibilita:
  • Cisco ASA 5505
  • zariadenia Cisco vyžadujúce 48 V DC