bbb
Serwis laptopów i komputerów - Dobczyce, Kraków, Myślenice, Wieliczka

Serwis komputerowy - Serwis laptopów

Twój komputer lub laptop przestał dziać? Rozbita matryca? Zalany laptop? Laptop nie uruchamia się? Dobrze trafiłeś! Nasi serwisanci podejmą się nawet najtrudniejszego zadania. Sprzetowo.pl - serwis komputerowy w Dobczycach oraz serwis komputerowy w Myślenicach zajmują się serwisem laptopów i komputerów wszystkich marek: Dell, HP, Lenovo, Fujitsu, Asus, Acer, MSI, Medion, Samsung, Sony i wielu innych. Nasz zasięg działań: Dobczyce, Kraków, Myślenice, Wieliczka, Bochnia i okolice.

Naprawa komputerów i laptopów – oferta

Nasz zespół składa się z zaangażowanych i doświadczonych serwisantów, którzy sprawnie diagnozują i usuwają problemy z komputerami – zarówno te związane ze sprzętem i podzespołami (hardware), jak i systemem oraz programami (software). Zapewniamy przede wszystkim wysoki standard usług. Wyróżnia nas też sprawne działanie. Wiemy, że dla wielu naszych klientów komputer to ważne narzędzie, dlatego naprawy realizujemy w możliwie krótkich terminach.

Wykonuje wszystkie najpopularniejsze naprawy. Jakie to usługi? 

 • Wymiana matrycy – wykonywana przede wszystkim po upadkach w przypadku mechanicznego uszkodzenia matrycy (ekranu) laptopa. Wymiana matrycy może być także sposobem na poprawę parametrów laptopa – przeprowadzamy wymiany na modele o lepszej rozdzielczości i parametrach. W niektórych przypadkach możliwa jest także wymiana matrycy z błyszczącej na matową i odwrotnie.
 • Naprawa płyty głównej w laptopie – wykonywana wtedy, gdy to właśnie ten element powoduje występowanie problemów ze sprzętem. Tym sposobem likwidujemy wiele usterek, problemy z płytą główną mogą bowiem generować różnorodne nieprawidłowości. Naprawa tego elementu zwykle jest korzystniejsza niż jego wymiana, ponieważ płyta główna to jeden z najdroższych podzespołów.
 • Czyszczenie laptopa – fizyczne czyszczenie wnętrza, które poprawia wydajność i sprawność sprzętu. Fachowe usunięcie kurzu i innych zanieczyszczeń pozwoli podzespołom prawidłowo pracować i zapobiegnie ich uszkodzeniom.
 • Czyszczenie komputera – usługa podobna do czyszczenia laptopa, polegająca na fachowym usunięciu kurzu i innych zabrudzeń z delikatnych elementów we wnętrzu komputera. Wykonywana w celu poprawy wydajności i zapobiegania awariom.
  Instalacja Windows, formatowanie komputera, laptopa – sposób na problemy systemowe. Niekiedy wirusy lub inne usterki systemu nie pozostawiają innego wyjścia niż jego przeinstalowanie. Warto powierzyć to fachowcowi, który zadba o prawidłowe wgranie systemu. Dzięki temu komputer odzyska pożądaną sprawność.
 • Wymiana dysku, pamięci, procesora – wymiana poszczególnych komponentów komputera lub laptopa to sposób na poprawę jego funkcjonalności i efektywności. Niekiedy jest konieczna również ze względu na usterki. Wszystkie tego rodzaju usługi realizujemy z najwyższą precyzją. Doradzamy też w doborze odpowiednich podzespołów.
 • Wymiana gniazda zasilania – jedno z najczęstszych rozwiązań dla problemu polegającego na tym, że laptop nie chce się ładować. Jeśli problem nie leży w uszkodzonej ładowarce, zwykle uszkodzone jest właśnie gniazdo zasilania. Jego wymiana nie jest skomplikowana, ale wymaga wiedzy i doświadczenia.
 • Diagnoza laptopa, komputera – najważniejszy etap każdej naprawy. Dzięki dużemu doświadczeniu diagnozujemy przyczyny problemów z komputerami bardzo sprawnie i przede wszystkim trafnie. Dzięki temu naprawa nie musi kosztować więcej, niż jest to konieczne, a ponadto odbywa się szybciej i od razu daje pożądane rezultaty.


To jednak nie wszystko. Bez trudu radzimy sobie również ze złożonymi i nietypowymi usterkami. Oferujemy ponadto usługi składania komputerów z dostarczonych podzespołów, instalacji konkretnych programów i wiele innych. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców miejscowości takich jak Kraków, Wieliczka, Myślenice, czy Dobczyce oraz ich okolic. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi cenami usług.

Lp.  Nazwa usługi   Cena
1. Wgranie systemu operacyjnego i sterowników 200zł
2.   Czyszczenie i konserwacja komputera stacjonarnego lub laptopa (Czyszczenie z kurzu sprzężonym powietrzem, wymiana pasty termoprzewodzącej) 100zł 
Pakiet 1+2 Kompleksowe czyszczenie + reinstalacja systemu i sterowników

 ̶3̶0̶0̶z̶ł̶ 198zł

PROMOCJA! -34%*

4.   Diagnoza komputera/laptopa 100zł 
5.   Instalacja programu i konfiguracja 50-100zł 
6.   Wymiana pozostałych elementów w komputerach stacjonarnych 50zł 
7.  Montaż gotowego komputera z podzespołów klienta 300zł 
8.  Pozostałe prace płatne za każdą rozpoczętą godzinę 100zł
9.   Odbiór/nadanie paczki kurierskiej z serwisowanym sprzętem 19zł
10. Wymiana płyty głównej w komputerach stacjonarnych 100zł

 * Nie łączy się z innymi kodami rabatowymi, promocjami

Aby skorzystać z naszych usług serwisowych skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz serwis pod adresem:

 • Dobczyce, ul. Dobczycka 66 (Czechówka)

 • Myślenice ul. Rzemieślnicza 2a

Możliwa jest zdalna naprawa sprzętu, wtedy nasz kurier odbiera zapakowany sprzęt i po naprawie sprzęt również jest przez nas wysyłany kurierem.

Zasięg naszego serwisu to takie miasta jak: Kraków, Wieliczka, Myślenice, Dobczyce, Kasina Wielka, Bochnia, Limanowa, Gdów

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl