Dlaczego warto kupić poleasingowy komputer lub laptop?
Dlaczego warto kupić poleasingowy komputer lub laptop?

W poszukiwaniu oszczędności podczas kupowania sprzętu elektronicznego, warto rozważyć zakup urządzeń innych niż nowe. Komputery poleasingowe cieszą się rosnącym zainteresowaniem inwestorów prywatnych, ponieważ kosztują niewiele, a pod względem funkcjonalności odpowiadają najwyższym standardom. Ważne jest, aby kupować produkty w godnych zaufania sklepach, które dysponują laptopami i komputerami z pewnego źródła.

Sprzęt poleasingowy, czyli jaki?

Zakup kilkuset komputerów do firmy to ogromny wydatek, dlatego nawet największe przedsiębiorstwa decydują się na wygodną formę finansowania, jaką jest leasing. Kiedy okres ten dobiega końca (po dwóch, trzech latach), zazwyczaj decydują się na wymianę całego wyposażenia i dostarczenie pracownikom nowych modeli komputerów.
Aktualizowanie sprzętu biurowego nie jest fanaberią, a ma ścisły związek z zapewnieniem specjalistom komfortowych warunków pracy na urządzeniach wysokiej jakości. Co wtedy dzieje się z dotychczasowym sprzętem, który przecież w większości nie zdążył się jeszcze wyeksploatować ani tym bardziej zniszczyć? Trafia do sklepów zajmujących się sprzedażą elektroniki. Następnie z ich oferty korzystają osoby, które chcą nabyć komputery z wyższej półki w rozsądnej cenie. Standardowo jest ona o kilkadziesiąt procent niższa niż w przypadku analogicznego sprzętu nowego.

Zalety komputerów i laptopów poleasingowych

Komputery pracujące w środowisku biurowym zazwyczaj nie są intensywnie eksploatowane. Służą do obsługi konkretnych programów i aplikacji, a nie do grania czy innej formy rozrywki. Oznacza to, że nawet po kilku latach pozostają sprawne i gotowe do dalszej pracy. Jednak zdarzają się sytuacje, w których sprzęt poleasingowy należy poddać liftingowi — np. aktualizacji oprogramowania czy naprawie obudowy. Jednak informacje o tego typu pracach czy ewentualnych usterkach, które są, ale nie mają wpływu na funkcjonowanie sprzętu jest zamieszczana w ogłoszeniu.
Kupowanie sprzętu poleasingowego ma wiele zalet. W przypadku komputerów i laptopów:
• oznacza możliwość nabycia sprzęt z klasy biznes, który odznacza się dobrymi parametrami technicznymi i oryginalnymi komponentami,
• daje szansę na znaczne oszczędności — niekiedy sprzęt poleasingowy jest nawet o połowę tańszy niż jego nowy odpowiednik,
• jest postawą proekologiczną — znika problem utylizacji sprzętu, co jest wyjątkowo złożonym procesem w przypadku elektroniki,
• są objęte gwarancją, czego nie doświadczysz w przypadku sprzętu używanego nabywanego od osoby prywatnej.

Gdzie kupić?

Aby rzeczywiście móc skorzystać z wszystkich zalet, jakie niesie za sobą nabycie sprzętu poleasingowego, trzeba rozsądnie wybierać miejsce na zakupy. Oczywiście z najszerszą ofertą urządzeń tego typu spotkasz się w sklepach internetowych. W asortymencie mają one komputery stacjonarne poleasingowe, które pochodzą z zaufanych źródeł. Zakupy na platformach online są wygodne z wielu względów, przede wszystkim dlatego, że dają Ci możliwość szybkiego i rzetelnego porównania poszczególnych modeli laptopów poleasignowych oraz komputerów. Z łatwością zdefiniujesz zakres swoich poszukiwań, a także parametry, które Cię interesują. Oznacza to dużą oszczędność czasu i oczywiście oszczędność pieniędzy. Sklepy, które nie muszą inwestować w prowadzenie punktów handlowych narzucają znacznie niższą marżę na swoje produkty niż ich stacjonarne odpowiedniki. Co to oznacza dla użytkowników? Że dysponując nawet bardzo ograniczonym budżetem wynoszącym 1000 czy 1500 zł może on zakupić działający sklep klasy biznes z oryginalnym oprogramowaniem.
Zakupy w Sprzętowo to również szereg innych korzyści, które wyróżniają naszą ofertę na tle konkurencji:
• gwarantujemy krótki czas realizacji zlecenia wynoszący maksymalnie 48 godzin,
• umożliwiają zakupy bez rejestracji,
• dają 14-dniowe prawo do zwrotu zakupionego produktu.Każda z ofert jest szczegółowo opisana, pod względem stanu technicznego i wizualnego. Jasno zdefiniowane parametry oraz możliwość przetestowania zakupionego sprzętu w domu czy w biurze pozwalają dokonać ekonomicznych i bardzo bezpiecznych zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl