Cisco AD10048P3 48V 2.08A 100W Zasilacz ASA5505 Oryginał
z VAT bez VAT
Czas wysyłki: 24 godziny
InPost
szt.
Dostępność:
średnia ilość
Weź w leasing
Promocja tylko do 31 maja
Kup ten produkt, a dysk przenośny dostaniesz za 1zł
Dysk przenośny zewnętrzny 500GB USB 3.0 2,5 cala
Dysk przenośny zewnętrzny
500GB USB 3.0 2,5'
Regulamin promocji →
Weź w leasing
Opis
Cisco AD10048P3 / 341-0183-01 – Oryginalny Zasilacz 48V 2.08A do ASA5505
Oryginalny zasilacz sieciowy Cisco AD10048P3 przeznaczony m.in. do urządzeń Cisco ASA 5505 oraz sprzętu sieciowego wymagającego zasilania 48V DC.
Specyfikacja:
  • Producent: Cisco
  • Model: AD10048P3
  • P/N: 341-0183-01 / 341-0183-02
  • Napięcie wyjściowe: 48V DC
  • Natężenie: 2.08A
  • Moc: 100W
  • Wejście: 100–240V AC 50/60Hz
  • Typ: oryginalny zasilacz OEM
Kompatybilność:
  • Cisco ASA 5505
  • urządzenia Cisco wymagające 48V DC